Podporujeme pardubické TyfloCentrum

Již třetím rokem pomáháme pardubickému TyfloCentru věcnými dárky zajišťovat tombolu. Dovolujeme si publikovat poděkování. Těšíme se na další spolupráci.

Dobrý den,

dovolte, abychom Vám touto cestou poděkovali za Vaši podporu TyfloCentra Pardubice, o.p.s., které poskytuje služby lidem s těžkým zrakovým postižením. Konkrétně za věcnou podporu při realizaci 8. ročníku plesu pardubického TyfloCentra.

Ples se uskutečnil v sobotu 18. února 2017, tentokráte v duchu filmu a filmových postav. Byl zorganizován pro uživatele služeb TyfloCentra Pardubice, o.p.s., jejich rodinné příslušníky, příznivce a známé. Návštěvníci plesu zažili večer plný tance, hudby a bohatého programu. Prožitek z plesu tak umocnila pestrá řada vystoupení: taneční soubor Amare školy Svítání, muzikoterapeutický soubor školy Svítání, taneční škola Dance Pardubice či Pohybové studio Hroch Pardubice.

I pro letošní ročník plesu jsme pro přítomné připravili zážitek potmě: světla v sále na několik minut zhasla a muž, který má sám zrakové postižení, přednesl svou báseň. Prožitek jsme umocnili krátkou ukázkou komentovaného filmu (tzn. film doplněný komentářem pro nevidomé). Díky tomuto zážitku se přítomní mohli na několik minut vžít do světa lidí nevidomých a představit si, jak moc jsou pro člověka vizuální informace důležité. Příjemným obohacením bylo rovněž slosování vstupenek, přičemž věcnou cenu vyhrál každý účastník. A to především díky Vaší podpoře.

Ještě jednou děkujeme za Vaši vstřícnost a důvěru a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

A jak takový ples vypadal, si můžete prohlédnout v přiložených fotografiích.

Za kolektiv pracovníků a uživatele služeb

Mgr. Dana Stoklasová

ředitelka TyfloCentra Pardubice, o.p.s.

V Pardubicích dne 1. března 2017

Vyřizuje: Mgr. Milena Prskavcová

Zahájení plesu

Vystoupení muzikoterapeutického souboru školy Svítání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím