Poradenství metabolic balance

Provedu vás programem Metabolic Balance

Jsem Jiřina Kubcová a s Metabolic Balance pomáhám lidem proto, že je založený na jídle. Skutečném jídle. Nenajdete tu žádné předzpracované plechovky, žádné umělé výživy, instantní jídla, podivné potravinové doplňky. Nakupujete a jíte normální věci, můžete do restaurace a pro rodinu nemusíte vařit jiná jídla. I to jsou důvody, proč nedochází k jojo efektu.

Metabolic balance je životní styl a způsob zdravého vaření, který můžete přijmout za své, vy i celá vaše rodina. Vidím to na desítkách příkladů, kdy většinou ženy chtějí zhubnout, začnou na sobě pracovat a přirozeně na lepší stravování přejde celá rodina.

A byť je Metabolic Balance silně individuální (plán se sestavuje např. podle rozboru krve), tak dodržování obecných principů svědčí téměř každému. V dnešní době samých prášků, zázračných doplňků a „nezbytného“ sportování je až k nevíře, že ke zdraví se dá prostě projíst.

Až přijdete na informační schůzku (zdarma)  v Pardubicích, Hradci Králové, Plzni, ukážu vám tabulky s pokroky klientů i příklady „rodinných programů“. Anonymně samozřejmě.

Přečtěte si podrobnější informace o programu, reálné zkušenosti mých klientů, jaké zdravotní obtíže jim vymizely nebo se významně zmírnily, proč je metabolic balance pro lenochy.

 

Kontaktní místa Metabolic Balance

Pardubice

Centrum zdravé krásy

Nábřeží Závodu míru, 2718
530 02, Pardubice
Telefon: +420 606 029 959, +420 602 360 623

Hradec Králové

Poradna Metabolic balance, Poradna pro kompletní výživu
Osiková 1889, Hradec Králové
Tel.: 602 360 623

Plzeň

Poradna Metabolic balance
Na Průtahu 27, Plzeň.
Tel.: 602 360 623

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím