Recepty podle abecedy

Candát s celerovými noky
3.5.2017

Candát s celerovými noky

Candát s celerovými noky a listovým salátem (doba přípravy cca 20 min) Připravte si porci celeru a nechte si cca 30 g zeleniny pro salát. Celer oloupejte, nakrájejte na malé kostičky a dejte vařit do papiňáku na 10 min. Mezitím … Více..

Candát s cuketovými špagetami
27.6.2017

Candát s cuketovými špagetami

Rychlý oběd, který připravíte za 10 minut. Porci candáta omyjte, lehce osolte a okořeňte dle vlastní chuti. Já dávám trochu citrónu, kopru a pepře. Candáta položte kůží na rozpálenou pánev lehce potřenou olejem. Opékáte cca 3 minuty. Mezitím nastrouhejte špagety … Více..

Caprese
7.5.2017

Caprese

Caprese (příprava 5-7 minut) Mozzarellu nebo buvolí mozzarellu nakrájíme na kousky. Připravíme si na plátky nakrájená rajčata nebo přepůlená cherry rajčátka. Na talíř klademe rajčata střídavě s mozzarellou. Bazalku natrháme na kousky a rajčata s mozzarellou s ní hustě posypeme. … Více..

Cizrna - Felafel z cizrny
5.5.2017

Cizrna – Felafel z cizrny

Felafel z cizrny (doba přípravy 30 min + příprava večer 10 min) Večer si navážíme povolené množství cizrny a rozdělíme ji na dvě půlky. Polovinu namočíme do vody – dvakrát tolik vody, než je množství cizrny. Druhou polovinu rozmixujeme na … Více..

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím