Jak významně ovlivňuje Metabolic Balance® léčbu chronické obstrukční plicní choroby

Metabolic Balance® a chronická onemocnění

Milé dámy a pánové, musím se pochlubit s úspěchem jedné mé velmi nemocné klientky. Paní je ročník 1956. Začínala před dvěma měsíci na váze téměř 170 kg. Měla:

  1. metabolický syndrom jako hrom
  2. vysoký TK
  3. diabetes
  4. přes pupík 154 cm
  5. přes stehno skoro 80 cm
  6. otoky DK
  7. a mimo jiné tak silná chronická obstrukční plicní choroba s klidovou dušností, že paní nemohla bez odpočinku přejít cca 10m ze dveří mé poradny v přízem do taxíku, ale v podstatě nemohla ani souvisle mluvit.

Výpotek na plicích se při dýchání projevoval silným bubláním. Včera byla paní u mne na kontrtlusté pozadíole po dvou měsících a změna byla neuvěřitelná. Nejen, že paní zhubla na neuvěřitelných 149 kg, ale klidová dušnost je pryč a bublání také. Po kontrole u plicní lékařky zněla zpráva z vyšetření tak, že jsem nemohla uvěřit. Klidová dušnost pryč, otoky téměř žádné, paní si „nahmatá“ kolena, což už přes dva roky nenahmatala a bez problémů si zaváže tkaničky. Dokonce začala jezdit na kole!!!

Metabolic Balance® jsem doporučila lymfatický čaj na odvodnění po dobu dvou měsíců a lymfatické masáže. Paní je strašně spokojená, baští si tak, jako nikdy dříve a vše dělá s nesmírnou radostí a vidinou snížení léků, což jí lékařka dokonce přislíbila. Dokonce jí dvakrát kladla na srdce, aby vyřídila své poradkyni velký dík a obdiv, co jsme dokázaly. MYSLÍM, ŽE PŘED METABOLICEM DÁVÁME KLOBOUK DOLŮ.

Podobně, jako u paní Katky, která přes potíže se štítnou žlázou shodila přes 30 kg a pokračuje.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím